Christmas Island

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Christmas Island

Nemovitost na prodej na Vánočním ostrově

Chcete se přestěhovat a koupit nemovitost k prodeji na vánočních ostrovech?

Vánoční ostrov je politicky malý ostrov, který patří do Austrálie a nachází se v Indickém oceánu jižně od Indonésie. Hlavním městem je Flying Fish Cove.

Christmas Island je bod v Indickém oceánu, který se nachází 2 600 km severozápadně od Perthu v západní Austrálii. Ačkoli se jedná o australské území, jeho nejbližším sousedem je Java vzdálená 360 km.

 

Známý jako Galapágy v Indickém oceánu, hostí Vánoční ostrov nejméně 24 druhů, které se nenacházejí nikde jinde na planetě: je to více než kterákoli jiná australská chráněná oblast. Patří mezi ně největší mořští ptáci v životě a krab rudý, jehož výjimečnou každoroční migraci nedávno zvolil přírodovědec Sir David Attenborough jako jeden z deseti největších přírodních zážitků všech dob.

Máte zájem o koupi, pronájem nebo investování do nemovitostí k prodeji na ostrově Chrismas Island ve Flying Fish Cove?, Uvědomujeme si, že vybrat správné předměstí, kde koupit nemovitost k prodeji na Vánočním ostrově, není snadné.

 

Abychom porozuměli způsobu života, který nabízí Flying Fish Cove, shromáždili jsme všechny relevantní informace o trhu, klíčová fakta, demografické údaje a statistiky, které vám pomohou učinit bezpečné a informované rozhodnutí.

Mapa, vývoj cen a statistiky
No real estate match the specified search parameters!
Mapa, vývoj cen a statistiky
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB